• Головна
  • Літні майданчики у Тернополі можуть працювати тільки до 31 жовтня
16:04, 29 листопада 2018 р.

Літні майданчики у Тернополі можуть працювати тільки до 31 жовтня

Літні майданчики, які облаштовують заклади громадського харчування, можуть працювати тільки до 31 жовтня. Після цього вони мають бути розібрані. Та чимало власників закладів не дотримуються цього. І їхні ліні майданчики стоять до цього часу.

На черговому засіданні виконавчого комітету прийняли два рішення про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування, пише зз. У них йдеться про те, щоб демонтувати більше десяти літніх майданчиків у різних мікрорайонах міста.

До переліку об’єктів, які підлягають демонтажу увійшли: літні майданчики біля «Коловороту», «Тернополя вечірнього», літній і торговий майданчик біля кафе-бару «Кабачок», які розташовані на бульварі Тараса Шевченка та майданчик біля торгового центру «Орнава». Також у центрі міста повинні демонтувати свої майданчики заклади на вулиці Старий ринок – «Big Brothers», «Luxury home», на вулиці Олени Кульчицької – «Chaplin». Потрапив до переліку і заклад ресторанного господарства на Грушевського «Тісто», щоправда до часу прийняття рішення вони самостійно демонтували літній майданчик. На бульварі Данила Галицького  мають забрати два майданчики – біля «Bianco» та «Бульвару». На Київській – біля «Пуза» та бару «Стейк Хаус «Біф Піца», на 15 Квітня – біля ТК «Молодіжний», на Кривоноса – біля РК «Арена хол».

Міський голова зазначив, що підприємці мають десять днів на те, щоб демонтувати літні майданчики самостійно. Якщо ж вони цього не зроблять, то тимчасові споруди розберуть примусово за участі представників поліції. І їх повернення буде можливе за умови компенсації виконаних робіт з демонтажу, транспортуванню та зберіганню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #літні_майданчики #демонтаж
live comments feed...