• Головна
  • Не усі тернополяни активно долучаються до благодійних акцій (фото)
14:30, 5 грудня 2012 р.

Не усі тернополяни активно долучаються до благодійних акцій (фото)

З наближенням новорічних свят громадські організації й небайдужі тернополяни намагаються допомогти обездоленим провести ці святкові дні щасливо, з їжею і подарунками. Далеко не усі тернополяни активно долучаються до благодійних акцій, тому організаторам доводиться вигадувати щось оригінальне, щоб у людей з’явилось бажання допомогти. 

Відтак, 4 грудня в Тернополі стартувала дуже позитвна благодійна акція “Подаруй посмішку”. Двадцять фотографів спільно з ГО “Файне Місто” об’єднались заради однієї спільної справи, вони фотографували людей та збирали кошти на потреби дитячих будинків.

— Наші активісти, а конкретно Святий Миколай і фотограф, з 12 до 16 години стоять на Театральній площі і роблять фото всім перехожим за символічну плату. Кожні дві години волонтери міняються, бо учасники акції – студенти і їм важко все поєднувати. Окрім цього, до 18 грудня всі тернополяни можуть замовити для себе фотосесію за зниженими цінами. Фотографувати будуть професійні фотографи у студії “Автограф”, — розповідає координатор проекту Василь Томчишин.

В перший день акції тернополяни фотографуються неохоче, думають, що фотографія з Миколаєм дорого їм обійдеться.  Проте, ціну за світлину визначає кожен самостійно і дає скільки може, чи хоче. Старші люди просто кидають гроші в скриньку з коштами, а маленькі діти можуть фотографуватись безкоштовно.

Свої фото можна відшукати за посиланням, яке вказане на пам’ятній нотатці, що вручають кожному після фотографування.

Тернополяни мають змогу  замовити фотосесію, як в соціальній мережі “Вконтакті”, відшукавши групу з назвою акції, так і за особистим номером телефону координатора проекту Василя — 0976584903. Для вас можуть зробити 25, 40 і 50 фотографій, за цінами 50, 75 та 100 грн. Фотографи, працюють повністю на волонтерській основі, і прагнуть допомогти тернополянам розкрити себе, подарувати приємну посмішку не лише фотокамері, але й своїм внеском допомогти ще комусь провести свята з солодощами та подарунками.

Не усі тернополяни активно долучаються до благодійних акцій (фото), фото-1

 mykolay_f2

 mykolay_f

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...