
15:15, 11 грудня 2018 р.
У Тернополі внаслідок ДТП серйозно травмувався малюк
В місті Тернопіль на перехресті вулиць Шептицького та С. Будного сталося зіткнення двох автомобілві "ВАЗ 2106" та "Mercedes Sprinter".
Як повідомляє "Тернопільська липа", внаслідок ДТП в обласну дитячу лікарню з діагнозом "ЗЧМТ, струс головного мозку, забій в лобній ділянці голови, носа, лобна гематома" госпіталізовано малолітню громадянку К., 2016 р.н., жительку с. В. Березовиця Тернопільського району. Обставини інциденту з'ясовуються.
Нагадуємо, що нещодавно у центрі Тернополя автомобіль врізався у маршрутку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:16, 12 червня
31
10:16, 11 червня
1
10:45, 15 червня
01:38, 17 червня
122
10:25, 16 червня
3
