• Головна
  • На Тернопільщині підліток "обчистив" авто, що стояло на узбіччі
12:26, 22 грудня 2018 р.

На Тернопільщині підліток "обчистив" авто, що стояло на узбіччі

До заліщицьких поліцейських звернувся 46-річний житель району, який повідомив про те, що з його автомобіля, залишеного на узбіччі біля будинку, викрали автомагнітолу, акумуляторну батарею та лопату.

В ході проведення пошукових заходів правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 19-річний житель Заліщицького району. Молодик помітив незамкнену машину та вирішив цим скористатися, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.  

Всі викрадені речі у злодія вилучили. За скоєне йому інкримінують частину 1 статті 185 Кримінального кодексу – крадіжка.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#крадіжка #авто
Останні новини
ТОП новини
"З 1 вересня чоловіків без цього документа на вулицях хапатимуть ТЦК, людей перевірятимуть по-новому": мобілізація і ВЛК
"Зливи, грози і снігопад": в Україну рухається осіння погода, синоптики сказали про похолодання та дощі
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
Оголошення