• Головна
  • Під час зимових свят через Тернопіль курсуватимуть шість додаткових поїздів
09:01, 23 грудня 2018 р.

Під час зимових свят через Тернопіль курсуватимуть шість додаткових поїздів

Напередодні новорічно-різдвяних свят керівництво ПАТ "Укрзалізниця" прийняло рішення про збільшення кількості поїздів у всіх напрямках. Побільшає потягів і через залізничну станцію "Тернопіль".

Зокрема, через наше місто проїжджатиме шість додаткових поїздів — частина в парні числа, частина — в непарні.

"З 29 грудня по 10 січня щоденно курсуватиме додатковий поїзд №72 "Ужгород-Запоріжжя" (через Київ). Також додатково призначено потяг "Львів-Одеса" та "Чернівці-Київ"", — повідомила завідувач квиткових кас вокзалу станції Тернопіль Любов Баталкіна.

Як інформують "Тернополяни", потяг №96 сполученням Львів-Черкаси призначили додатково на 23, 27, 31 грудня та 6, 10, 14 січня.

Поїзд №228 "Ужгород-Одеса" курсуватиме з 26 грудня по 15 січня у непарні числа. А потяг №182, що їздить за маршрутом Львів-Київ буде призначено на 21, 22, 25, 26, 29, 30 грудня і 4,5, 8, 9, 12, 13 січня.

Як пояснюють в "Укрзалізниці", в компанії постійно моніторять ситуацію із пасажиропотоком і, відповідно, реагують збільшенням рейсів для забезпечення потреб пасажирів, особливо у святковий період. Квитки на потяги вже можна придбати у касах та через інтернет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Свята #додаткові #потяги
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Оголошення