16:00, 9 грудня 2012 р.

ЗаБРАКковані...

Нерівний шлюб, якщо тільки він не фарс і не рекламний трюк, - дуже серйозний крок. Ми часто дивимося на чоловіків, що вступають в такій шлюб, як на клоунів, а жінок звинувачуємо в меркантильності. Ми можемо схвалювати чи засуджувати вчинки людей, що зважилися йти проти течії. Але, так чи інакше, нас незмінно привертають чужі пристрасті ...

Сивина в бороду - біс у ребро

Якщо приперти до стінки літнього МЧ (вибачте за каламбур) і запитати: «Що ти будеш робити зі своєю молодою дружиною через 10 років, коли перетворишся в старого?» - Він відповість: «Я за рік життя з нею готовий віддати все, що у мене залишилося ». Це особливий вид філософії: насолоджуватися кожною секундою щастя і не думати про те, що буде через роки. Як до цього ставитися? Тільки заздрити.

ОдесаНайвідоміша у світі одесітка Олександра Ніколаєнко - українська модель і власниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт» - кілька років тому несподівано вискочила заміж за американського старого-мільярдера. Різниця у віці подружжя становить 46 років, чоловікові Олександри нещодавно виповнилося 76. Незважаючи на це, модель заявляє, що щаслива в шлюбі і навіть регулярно народжує йому діточок.

ЗаБРАКковані..., фото-1

У травні 2010 року у пари народився син Річард Вільям Раффін. Для Олександри це була перша дитина, а ось у її чоловіка на той момент вже було троє дорослих дітей. Минулої зими Олександра Ніколаєнко вдруге стала матір'ю. Дівчинку вирішили назвати Мален Кей.

Мільярдер Філ Раффін, судячи з усього, несказанно зрадів такому поповненню сімейства. Як зізналася сама Олександра, ще під час вагітності чоловік натякав, що дівчатка більше люблять татусів.

 
ХарківУ президента футбольного клубу "Металіст" і відомого бізнесмена, банкіра та промисловця Олександра Ярославського також молода дружина. Кажуть, що на Марину Свентіцкую Ярославський поклав око, коли тій було всього 18 років. У 2006 році вона брала участь у конкурсі краси й завоювала титул "Віце-міс Харків". Зараз Ярославському 53 роки, його дружина молодша за нього на 29 років, їй всього 22. Але Марина вже встигла народити олігархові двох дітей - сина і дочку.

харьков_ярославский

  ДніпропетровськЕкс-Президент Федерації футболу України 63-річний Григорій Суркіс одружений вже втретє. Його нинішня дружина, майстер спорту з плавання, 32-річна Катерина, молодше навіть дочки Суркіса, Світлани. Саме Світлана якось в інтерв'ю розповідала: "У Григорія Михайловича зараз вже третя дружина - Катерина. Так от, перша дружина (моя мама) і третя, зустрівшись, можуть розмовляти годинами. Вони товаришують, і стосунки у них дуже щирі". У шлюбі з Григорієм Катерина в 2006 році народила йому сина.

Днепр_суркис

  Папа, Досвідос!

Сюжет саме цієї американської комедії нам нагадала історія кохання криворізьких вчительки й учня. Хто не в темі, нагадаємо, у вищевказаному кіно учень вступив в сексуальний контакт зі своєю дорослою вчителькою, після чого та народила йому сина і отримала довічний термін. Їх любов тривала протягом усього життя. Тобто терміну.

Кривий Ріг. У Кривому Розі Олександр та Анастасія поки ще дітей не народили, та й у шлюбі тільки де-факто, але вже досить довго.Планами на майбутнє пара не ділиться. Тим не менш, відомо, що в цьому домі панує любов. Познайомилися «молоді» 7 років тому, коли Саша перейшов у п'ятий клас. Ну а через пару рочків не на жарт закохався в молоду вчительку. У минулому році Олександр закінчив школу, і тепер закохані офіційно разом. Різниця у віці у них не така вже й велика - 15 років. Сашкові зараз вже виповнилося 18, а Анастасії Юріївні - 33. До речі, любов спалахнула між ними, коли вчителька знаходилася в законному шлюбі. Зараз відносини на папері вже розірвані, і не виключено, що 33-річна наречена піде під вінець вдруге.

До слова сказати, шлюбів, в яких старша дружина, - не так вже й багато. А прогнози у таких поспішних шлюбів, укладених під впливом почуттів, які мають тенденцію якщо не вмирати, то трансформуватися, більш ніж невтішні.

Суспільний мезальянс

Пам'ятаєте фільм «Красуня»? Принц під впливом Її величності Любові сходить до рівня нижчого стану. Але чи вистачить у нього сил і сміливості сприйняти невластивий спосіб життя? Або навпаки, чи вистачить його обраниці розуму і внутрішнього такту піднятися над собою?

Відповідь на це питання - історія вітчизняних мезальянсів.

ДонецькНайвідоміший мезальянс в Донецькій області - шлюб Януковича-молодшого з дівчиною з Соледара, Ольгою Корочанською, батьки якої - інженер на шахті і вчителька англійської мови.

Дівчинка вчилася в школі в селі Бахмутське, що в 15 хвилинах від Соледара. Під час навчання в Донецьку, в університеті управління, жила в звичайному студентському гуртожитку. Потім з'явилася своя квартира. У Донецькому державному університеті управління, на факультеті права і соціальної політики, Ольгу Корочанську добре пам'ятають - дівчина була стипендіатом Верховної Ради і однією з кращих студенток. За словами викладачів, під час навчання дівчина брала участь в ректорському прийомі - цієї честі удостоюються тільки кращі студенти. Ольга закінчила магістратуру за спеціальністю «правознавство», хоча почала працювати ще під час навчання в університеті управління.

До весілля Віктор Янукович-молодший зустрічався з нареченою близько року.

донецк

  І зворотна ситуація, коли вона - принцеса, а він - можна сказати, ніхто.

Харків39-річна місцева жителька вийшла заміж за 101-річного бомжа. Тут тобі і різниця у віці, і станова нестиковка, так би мовити.Відносини між Світланою і Данилом Яковичем зав'язалися ще 5 років тому, але узаконити їх молодята вирішили лише в цьому році.Для «молодого» це вже четвертий шлюб, останній раз він одружився в 84 роки. Коли його дружина померла, Данило Якович залишився жити з онуками дружини, але розумів, що є для них тягарем. У підсумку, його виписали і вигнали з квартири. Так чоловік став бомжем. На зупинці плачучого Данила Яковича побачила Раїса (мати нареченої). Вислухала його історію, покликала до себе в будинок і запропонувала залишитися, прописавши у себе. Там Світлана, дочка Раїси, з майбутнім чоловіком і познайомилася. Мати була не проти, щоб вони зійшлися. У березні мама Світлани померла, і пара зважилася узаконити свої стосунки. Але коли Світлана подала заяву в ЗАГС, вона не тільки отримала відмову в реєстрації шлюбу, а ще й була змушена вислухати звинувачення в шахрайстві. Співробітники РАГСу навіть приїжджали додому до пари, щоб переконатися, що Світлана не утримує людину похилого віку насильно. Благо, всякі перевірки для молодят закінчилися добре.

харьков_бомж

 Жарти в бік!

Тема одностатевих шлюбів несподівано придбала підвищену популярність. Хоче того «сексуальна більшість» чи ні, але "меншість" була, є і буде, що підтверджує історичний досвід. Знайти в дискусії про одностатеві шлюби розумні і раціональні доводи на користь їх заборони досить складно. Зате можна максимально голосно прокричати свою точку зору.

КримНа фестивалі "Сусідній світ", який проходив у Керчі на міському пляжі в кінці липня, відбулася масова реєстрація одностатевих шлюбів. Участь у ній, щоправда, взяли все в жарт, але повеселити гостей V щорічного фестивалю організаторам вдалося.

А якщо серйозно ... У нашій майже тоталітарній країні шансів у сексуальних меншин на те, щоб домогтися офіційного визнання одностатевих шлюбів, прямо скажемо, немає. Але вихід все ж таки є - еміграція. Одностатеві шлюби зараз дозволені в Аргентині, Бельгії, Канаді, Данії, Ісландії, Нідерландах, Норвегії, Португалії, ПАР, Іспанії та Швеції. В окремих штатах дозволені одностатеві шлюби в США і Мексиці.

Ну, і якщо вже розмова зайшла про незвичайні шлюби, наведемо кілька прикладів незвичайних церемоній одруження.

ЛуганськТут відбувся готичний шлюб. Карина і Олег приїхали в ЗАГС в чорних нарядах, прикрашених криваво-червоними трояндами, і обмінялися обручками з такими ж чорними каменями. Макіяж нареченої припускав, як мінімум, церемонію на кладовищі, але молодим вистачило скромних готичних аксесуарів. Однак найбільш незвичайним на цьому весіллі стало навіть не божевілля нареченого і нареченої, а толерантність співробітників РАГСу, які, щоб підіграти молодим, також одягалися у все чорне.

луганск

 
ТернопільГості в чорних шатах прогулювалися по старовинному місту, а їм услід хрестилися богобоязливі бабусі. Тут вінчалися готи: тернополянин Роман і киянка Світлана. Священик не виявив особливого збентеження, а от працівники обласного ЗАГСу, на відміну від луганських колег, ошелешено призупинили весільну церемонію, коли в двері увірвалася парочка запізнілих гостей: один з них виблискував білявими очима з-під шкіряного циліндра, друга виглядала як справжня подруга графа Дракули .

тернополь

 Дніпропетровськ. Тут справа пішла веселіше - весілля в шортах, фаті і на велосипедах. Більше 40 велосипедистів відзначили весілля своїх друзів - Олени Сарченко і Романа Єрохіна. Спеціально для незвичайного урочистості були замовлені в Італії весільні білі велотреки для нареченої, а велофрак для нареченого привезли із США.днепр

 Різнокольорові окуляри, два сердечка на брелоку ...

Культурний шок. Інакше не назвеш стресовву ситуацію від  зіткнення двох культур, що сталося на західній Україні.

Чому саме західноукраїнські наречені найчастіше викликають такий суспільний резонанс? Тому що саме на заході так яскраво окреслений наш національний колорит. І львівським, івано-франківським мамам найважче віддати своє чадо заміж за іноземного жениха. В той час, як 80% розсудливих матерів на інших територіях України мріють видати дочку заміж саме за закордонного принца.

ЛьвівМісцева наречена Надія Сидорова познайомилася з Блейзом Тенкеном у вузі. Кохання з першого погляду привела її до вівтаря, не зупинив навіть ... колір шкіри майбутнього чоловіка. Звичайно, мати нареченої була проти такого союзу, внаслідок чого дівчина втекла з дому.

Так почалася її життя в Дуалі, що недалеко від Камеруну (в Африці). За роки сімейного життя у Надії народилися вже дві дочки і син: Крістель, Дімон і Сандра. Але, як мовиться, не хлібом єдиним ...

58f2b3dcf3963cfed036adaa2d03aef7

 

 Життя на чужині, де й сімейні та релігійні традиції відрізняються від наших, привели до розлучення.

У Надії з чоловіком збереглися дружні стосунки, і тим не менш, вони не разом. Надії доводиться тяжко працювати, щоб прожити, але вона не шкодує. Додому повертатися Надія ніколи не планувала, чужий Камерун став її будинком. Зараз діти Надії вчаться в Китаї, а старша 29-річна донька Крістель недавно закінчила Львівський медичний університет ім. Галицького. Як зізналася Крістель, їй дуже сподобалася батьківщина матері, але її будинок - Камерун.

Закарпаття20-річна західноукраїнська красуня закохалася в Канвар аулах, попередньо занурившись в крішнаітство. Батьки не заперечували проти такого союзу. Власне, на грунті спільних релігійних поглядів і зійшлися молодята. І тут вже вплинути не зміг ні колір шкіри, ні станова різниця, ні відстань, ні навіть мовний бар'єр. Любов перемогла всі перешкоди. Марі, яка з іноземних мов володіла лише французькою, тепер стала Меріенн Ламберіан і вільно спілкується англійською. Молодята продовжують сповідувати крішнаітство, не втомлюючись, дякують за свою щасливе сімейне життя самого Крішну, живуть в Англії і регулярно навідуються в гості на західну Україну.

закарпаття

Замість епілогу

Чоловік і жінка - апріорі не рівні. А тому, будь-який шлюб не є рівний. Починаючи з того, що чоловіки працюють, а жінки народжують, і аж до «він сильніший, зате вона - говорить набагато більше слів на хвилину». Ми відрізняємося у всьому. Жінки відчувають, чоловіки - міркують, аналізують, жінки вірять інтуїції, чоловіки - слухають голос розуму.

З цього випливає те, що нічого не випливає. Просто любов ... вона така любов! Тут вже не посперечаєшся про соціальний статус, вік і національності. Часом почуття грають з нами злий жарт, і, тим не менш, ми потрапляємо на гачок любові ось вже 2012 років ...

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...