• Головна
 • Стільниця зі штучного каменю - переваги, склад, ціни
Новини компаній
11:00, 26 грудня 2018 р.

Стільниця зі штучного каменю - переваги, склад, ціни

Новини компаній

Стільниці зі штучного каменю ідеально підходять для використання у будь-яких приміщеннях квартири, приватного будинку чи комерційних установ. Пластичність, яка досягається за рахунок температурного впливу на матеріал, дозволяє надати йому різноманітну форму. Стільниця стане гарним доповненням інтер’єру і допоможе раціонально використовувати вільний простір. Більшість виробників надають не тільки широкій вибір готових конструкцій, а і дають можливість індивідуально замовити елемент на основі власного ескізу. З каталогу марки можна підібрати колірне рішення, фактуру та декор майбутньої стільниці.

Стільниця зі штучного каменю - переваги, склад, ціни, фото-1

Призначення стільниць зі штучного каменю для кухні

Сучасні технології виробництва у комбінації з якісними матеріалами дають можливість отримати в результаті гарний та функціональний виріб. Серед світових виробників, варто відмітити HANSTONE, CAESARSTONE, CORIAN, BIENSTONE.

Висококласна стільниця зі штучного каменю має наступні позитивні характеристики:

 • Безшовне, суцільне покриття;
 • Стійка до низьких та високих температур;
 • Міцна;
 • Повністю негігроскопічна;
 • Не потребує особливого догляду;
 • Широкий вибір кольорів (від стандартних рішень до незвичайних відтінків);
 • Маленька вага: штучний камінь легший за натуральний.

Ціна стільниць зі штучного каменю

Вартість виробів з подібного матеріалу залежить від складності майбутньої конструкції, типу сировини, бренду та кольорової палітри. Більшість онлайн-ресурсів пропонують корисну опцію калькулятора. З його допомогою, ви можете розрахувати орієнтовну ціну стільниці. В звичайному магазині, за аналогічною послугою можна звернутися до консультанта.

З чого складається стільниця зі штучного каменю

Стільниця зі штучного каменю складається з двох різновидів матеріалу: листовий штучний акриловий камінь та вологостійка фанера. Перший елемент має товщину 12мм, а другий - 25мм. Загальна товщина пластини складає в середньому 38мм, але може варіюватися в залежності від бажання замовника.

Форми стільниц зі штучного каменю

учасні марки можуть створити виріб будь-якої форми. Вони можуть бути прямі, кутові, у формі літери П, з використанням зовнішніх та внутрішніх радіусів та скосів. Незвичайний елемент може стати головною прикрасою інтер’єру у будь-якому стилі.

Кромка та бортик створюються з того ж типу матеріалу, що й сама стільниця. Існує багато різновидів цих деталей і далі ми зупинимося на кожному з них.

Кромка виконує одразу декілька функцій. З одного боку, вона прикрашає торець плити. З іншого – захищає від пошкодження. Форми кромки варіюються залежно від обраного стилю.

Серед найпопулярніших варто відмітити:

 • Фігурну;
 • Непроливну;
 • Овальну;
 • Радіусну.

Бортик, як і кромка, також слугує оригінальним елементом декору. Крім того, він закриває щілину між стільницею та стіною. Завдяки йому, рідини та маленькі предмети не потряпляють за плиту. Бортик буває прямим та плавним.

Переваги стільниц зі штучного каменю

Гарний зовнішній вигляд

Деякі виробники продукції з акрилового каменю дуже точно відтворюють текстуру та колір природнього аналога. Тому, нерідко можна с першого погляду не побачити різниці між гранітом чи мармуром та штучним замінником. Розкішна фактура такої стільниці ідеальна для будь-якого типу приміщення.

Безпека та екологічність

Структура штучного каменю не передбачає наявності пор. Тому на її поверхні не розмножуються шкідливі мікроорганізми. Авторитетні марки виступають гарантам відповідності своєї продукції європейським стандартам. Вони повинні мати для підтвердження необхідні сертифікати якості.

Можливість ремонту

У випадку пошкодження, процес відновлення первісного вигляду стільниці не займає багато часу. Зламані елементи майстер склеює, шліфує, після чого полірує. Не потрібно купувати новий виріб, а лише звернутися до гарного спеціаліста.

Відсутність швів

Під час встановлення стільниці, складові частини майбутньої конструкції фіксуються спеціальним клеєм. Після монтажу, обов’язковими етапи роботи є шліфування та полірування поверхні. Місця стику деталей залишаються непомітними, плита виглядає цілісною та гладенькою. Відсутність швів також попереджає потрапляння рідин в середину виробу.

Стійкість до появи плям

Розлили на стільницю зі штучного каменю каву, вино чи сік? Не турбуйтеся, лише кілька рухів серветкою і проблема вирішена. А на поверхні ви не побачити жодних слідів, адже вона не затримує вологу і не переймає на себе колір рідин.

Надійність та довговічність

Виконуючи прості умови експлуатації, ви забезпечите роботу вашої стільниці на довгі роки. На відміну від продукції з ДСП, у кімнаті з високим рівнем вологості, виріб зі штучного каменю не змінює зовнішнього вигляду. Він не деформується і не втрачає своїх якостей. Штучній камінь не боїться ударів чи падіння предметів, не схильний до утворення подряпин, сколів. Натуральний тип матеріалу не може похвалитися такими характеристиками.

Демократична вартість

Продукція зі штучного каменю вартує менше, аніж вироби з природньої сировини. При цьому, ви отримуєте якісний, стійкий та функціональний елемент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...