• Головна
  • «Туризм приносить економіці Львова 17 мільярдів гривень на рік», – Садовий
10:15, 26 грудня 2018 р.

«Туризм приносить економіці Львова 17 мільярдів гривень на рік», – Садовий

“За останній рік в економіку Львова зайшло понад 17 мільярдів гривень від туризму. Це вже справжня індустрія, яка годує десятки тисяч людей.

Ріст за останні 7 років – майже в 4 рази. Це важливо, адже на сьогодні близько 10 відсотків грошей в світовій економіці крутяться в туризмі” – про це Андрій Садовий розповів у своєму відеоблозі на YouTube. 

За словами Андрія Садового такого результату вдалось досягнути в першу чергу за рахунок розвитку львівського аеропорту. “Авіація – один з ключових елементів запуску економіки. Плюс авіація – це артерії, які об‘єднують країну. В країні, яка називає себе авіаційною державою, повинні з‘явитись недорогі авіасполучення між усіма містами, а не лише через Київ і за всі гроші, як є зараз.” 

Нагадаємо, раніше Львів увійшов у топ-100 найбільш відвідуваних міст світу за рейтингом міжнародної організації Euromonitor. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Садовий #аеропорт #туризм
Останні новини
ТОП новини
"З 1 серпня ТЦК заберуть на службу 4 категорії людей першочергово, названо перелік професій": мобілізація та повістки
"Пенсії в Україні перерахували": озвучено новий розмір виплат для українських пенсіонерів
Завтра дощ рине холодними потоками води на більшість областей, град вперіщить прямо по автомобілях: іде злива і гроза
Через приїзд співака Віталія Козловського в Агроленд траса біля Тернополя була запаркована на кілометри (ВІДЕО)
Оголошення
live comments feed...