Попри заборону у Тернополі в новорічну ніч гупало і бахало

Тернополяни скаржаться на масове порушення заборони щодо застосування феєрверків і петард. Найчастіше нехтували цією забороною опівночі.

Пані Олена Кошніренко мешкає неподалік Театрального майдану. За словами жінки, з 23 до опівночі запускали феєрверки та використовували петарди безупинно, пише зз. «Двічі телефонувала у поліцію. Тому гупали без зупинки до опівночі і ще пізніше. Не знаю, чи штрафували їх, але напевно порушників було дуже багато. Шкода, що люди настільки несвідомі».

В управлінні Патрульної поліції підтверджують, феєрверки, салюти, петарди та інші піротехнічні засоби у Тернополі заборонені.

«Феєрверки та інші піротехнічні засоби у Тернополі – під забороною. Ще у липні 2014 року виконавчий комітет тернопільської міської ради прийняв рішення про заборону та використання піротехнічних засобів через військові дії на Сході України. Тому, під час новорічних свят будьте особливо обережні. Згідно статті 195-6 КУпАП порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів – тягне за собою накладення штрафу у сумі від 595 до 1700 гривень з конфіскацією піротехнічних засобів. Утримайтеся від таких «веселощів». Поважайте спокій інших громадян та не наражайте нікого на небезпеку».

Тернополян просять повідомляти про осіб, які запускають феєрверки  на спецлінію 102.

Тернопіль феєрверк петарди заборона
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі