![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
14:03, 4 січня 2019 р.
У Тернополі з`явився "Кодекс етики депутата"
Кодекс етики депутата ухвалили депутати Тернопільської міської ради на черговій сесії, яка відбулася у середині грудня.
Відтак, тепер цей документ регулює правила поведінки, принципи роботи депутата, його відносини з виборцями та ЗМІ, представниками інших гілок влади, міжфракційні відносини, зустрічі з іноземними громадянами, запобігання проявів корупції, конфлікту інтересів та інші аспекти.
Контроль за дотриманням Кодексу етики депутата здійснюватиме постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, регламенту та депутатської діяльності.
Відповідальність за порушення Кодексу етики депутатами є попередження із занесенням такого повідомлення до протоколу засідання, інформування про недостойну поведінку депутата та заходи впливу, шляхом розміщення такої інформації у ЗМІ. А у випадку виявлення ознак злочину або адміністративного правопорушення ці факти будуть направлені в правоохоронні органи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
12:27, 25 липня
13:02, Вчора
10:48, 23 липня
live comments feed...