Тернополян просять допомогти 41-річній Іванні Юрків, яка втрачає зір (ФОТО)

Внаслідок стресів у Іванни Юрків почав різко погіршуватись зір. На праве око пані Іванна майже не бачить, з лівим також проблеми. Жінка просить допомоги у всіх небайдужих людей.

Декілька років тому Іванна Юрків просила допомоги у лікуванні її єдиної доньки Вікторії, а зараз вона потребує підтримки сама. За останні вісім років Іванна багато чого пережила – важко хворів чоловік, сім років боротьби за доньку, онкологія батьків.

Як повідомляє "20 хвилин", через стреси, які довелося пережити, у 41-річної Іванни різко став погіршуватись зір.

"Місяць тому я помітила, що мені часто почала крутитись голова", - розповідає пані Іванна. - "Я вирішила, що потрібно звернутись до лікаря і перед Новим роком мені сказали, що необхідна заміна кришталиків обох очей".

Жінка зверталася до кількох спеціалістів, пройшла діагностику у клініці "Візекс". Діагнози, які їй поставили: міопія високого ступеня, складний міопатичний астигматизм, амбліопія середнього ступеня, факосклероз, периферична дегенерація сітківки. Потрібне оперування, рефракційна заміна кришталиків обох очей. 

"За операцію потрібно заплатити 82 тисячі гривень", - каже жінка. - "15 січня потрібно внести завдаток, половину суми, щоб замовити кришталики. Їх виготовлятимуть на замовлення приблизно два місяці, тому часу у мене залишилось дуже мало. Я прошу фінансової допомоги у всіх небайдужих, бо мені не зібрати таку величезну суму, навіть якщо я буду працювати день і ніч".

Завдяки небайдужим на рахунку вже є майже 18 тисяч гривень, але часу залишилось обмаль.

"Я досі не можу повірити, що це все відбувалось зі мною, і як Бог дав сили це все витримати", - продовжує пані Іванна. - "Але я вірю, що світ не без добрих людей і я все подолаю".

Кошти на лікування можна перераховувати на рахунок у Приват Банку:

5218 5722 2089 5879 (Фарина Володимир Іванович).

Також Іванна хороша господиня, у неї можна замовити багато різних новорічних і різдвяних страв. У разі потреби їй можна написати: https://www.facebook.com або зателефонувати: (096) 420-43-12. 

Тернополян просять допомогти 41-річній Іванні Юрків, яка втрачає зір (ФОТО), фото-1
Іванна Юрків втрачає зір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі