Помер відомий тернопільський лікар Василь Пришляк (ФОТО)

Вранці (4 січня) не стало Заслуженого лікаря України, лауреата першої в історії України Національної медичної премії, кандидата медичних наук, доцента Василя Дмитровича Пришляка. 

"Пам’ятаємо і любимо його за уважне ставлення до колег, студентів, за щире бажання почути і допомогти кожному, хто цього потребував. У нашій пам’яті Василь Дмитрович Пришляк назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним вчителем, порадником, професіоналом своєї справи, справжнім патріотом України, чудовим батьком і дідусем".- Повідомили у соцмережах близькі чоловіка. Про це інформує "20 хвилин".

Лікар не дожив десяти днів до свого 90-річчя. Він походив із бідної селянської сім'ї. Навчався в Бережанському педучилищі, служив в армії, закінчив Омське військово-медичне училище, також працював у військовому шпиталі. У 1963 закінчив Тернопільський медичний інститут. Після закінчення клінічної ординатури працював на кафедрі факультетської, пропедевтичної та шпитальної терапії.

Впродовж двадцяти років проводив практичні заняття з кардіології для студентів та курував кардіологічну службу Тернополя. Протягом 1980–1984 викладав новий на той час предмет — "Курс клінічної фармакології". Упродовж 1997–2003 був доцентом кафедри шпитальної терапії № 2. Від вересня 2003 працює кардіологом-консультантом консультативно-лікувального центру Тернопільського медичного університету. Автор та співавтор понад 110 наукових праць, методичних вказівок і посібників для студентів і лікарів.

Помер відомий тернопільський лікар Василь Пришляк (ФОТО), фото-1
Василь Пришляк відомий лікар
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі