• Головна
  • На Тернопільщину із Греції насувається циклон
17:31, 4 січня 2019 р.

На Тернопільщину із Греції насувається циклон

На Тернопільщині стовпчики термометрів поступово знижуватимуться. Внаслідок активного циклону у більшості регіонів України суттєво ускладняться погодні умови.

"4 січня на Україну обрушиться серйозний циклон грецького походження. Внаслідок впливу циклону передбачається несприятлива синоптична ситуація: сильні опади та штормовий вітер. Сніг, мокрий сніг, де тепліше – з дощем, пориви північно-східного вітру до 15-22, подекуди до 25 метрів за секунду", – повідомила синоптик Наталка Діденко

Найскладніші погодні умови спостерігатимуться на Східній Україні. Однак циклон поступово добиратиметься і до західного регіону. 

Як інформує "За Збручем", порівняно з іншими регіонами, на Тернопільщині передбачають снігопади. Щодо температурних показників, то спостерігатиметься тенденція до їхнього зниження.

Температура повітря поступово, проте неухильно, буде знижуватися. Найближчої ночі очікується -3-10 градусів, завтра вдень -1 -6 градусів. Надалі морози в Україні посиляться.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Циклон #Греція #насувається
ТОП новини
Мобілізація візьметься за чоловіків 60-річного віку, пенсіонерів відправлять служити у 6 місць: ТЦК сказали про нове правило
"Пенсіонерів змусять платити за проїзд у транспорті, пільги більше не діятимуть": уряд прийняв нове рішення
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Оголошення