Тернополяни можуть скористатися проектом "Муніципальна няня"

Проект «Муніципальна няня» запрацював в Україні від початку 2019-го року. Відтепер працюючим батькам відшкодовуватимуть частину витрат на послуги няні.

Відповідну ініціативу Уряд затвердив у рамках державної соціальної програми “Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини”.

Як повідомив МедіаТору директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський, відповідно до проекту «Муніципальна няня», компенсацію у розмірі 1500 грн. за місяць роботи няні отримуватимуть працюючі батьки дітей до трьох років. Щоб скористатися цим правом, няня має бути працевлаштованою.

Ініціатива “Муніципальна няня” була затверджена Урядом у травні 2018-го року. Відповідно до цієї програми, працюючі батьки отримуватимуть компенсацію за послуги няні. Серед обов’язкових вимог проекту “Муніципальна няня”  – договір про працевлаштування, ідентифікаційний код роботодавця (батьків) та няні, а також записи у трудовій книжці няні.

Відповідно до постанови Уряду, “Відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років “муніципальна няня” відбувається у розмірі прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, встановленого станом на 1 січня відповідного року, на умовах співфінансування з різних бюджетів“. Відтак у документі йдеться про суму  – 1500 грн.

Відтак у результаті дії проекту «Муніципальна няня», на Тернопільщині працюючі батьки дітей до трьох років отримуватимуть компенсацію частини витрат на послуги няні.

Тернопіль Муніципальна_няня
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі