В Раю на Тернопільщині за загадкових обставин отруїлися колядники (відео)

Причиною того міг стати несправний газовий конвектор. Шестеро молодих людей на Тернопільщині несподівано вчаділи в Будинку культури. Хлопці й дівчата готувалися до коляди. Після репетиції вертепу ще сиділи й говорили, аж поки не почали непритомніти.

Господар крамниці навпроти каже, що у клубі допізна горіло світло, але більше нічого особливого. Сьогодні будинок народної творчості у селі Рай  зачинений. Учора пізно ввечері тут відпочивали восьмеро молодих людей. І в якусь мить усім раптово стало зле.

Шестеро молодих людей на Тернопільщині вчаділи у будинку культури. Хлопці і дівчата готувалися до коляд. Після репетиції вертепу ще сиділи і говорили, аж поки не почали непритомніти. Що ж трапилося - дивіться у сюжеті ТСН.

 Вісімнадцятирічний хлопець - один з потерпілих. Він сьогодні навіть сходив в магазин, бо  каже, почувається вже ліпше. У клубі  був з односельцями.

"Просто сиділи і стало дівчині погано. Потім всім. Раз за разом, перше одній, потім зразу за нею мені стало, потім я вже нічого не бачив, мене вже потім відкачали", - розповідає хлопець.

Парубок каже - як стояв так і впав. І таке ж відбувалося із шістьма з восьми його друзів. 

"Гостре інгаляційне отруєння продуктами згоряння природного газу легкого ступеня, всіх одинакові діагнози", - розповіли лікарі.

У  Бережанській райлікарні підтверджують - сьогодні вночі  швидкі до них доправили шестеро дівчат та хлопців віком від сімнадцяти до двадцяти років, які почаділи у Раю. Четверо деякий час були без свідомості.

Щоб зрозуміти, що сталося вночі у сільському клубі, шукаємо його завідувачку. Селяни показують, де жінка живе, однак її самої в будинку не було.

Парубок, який вчадів сьогодні вночі, певен - був несправний газовий конвектор. За його словами, їм розповідали, що він був пошкоджений.

Пліція теж виїжджала на виклик. Але чому потруїлися люди - тут поки лише здогадки. Що пішло не так і чи справді конвектор був несправний ще мають з'ясовувати фахівці. 

вертеп отруїлися
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі