Сьогодні у Тернополі зберуть тисячу колядників в одному місці

Понад тисячу тернополян планують залучити до виконання спільної різдвяної коляди. Рекордну кількість учасників зберуть 8 січня у ТРЦ «Подоляни». Стати частинкою грандіозного дійства може кожен. Початок - о 18.00.

Масове виконання коляди у Тернополі відбудеться вдруге. Торік організатори підхопили ініціативу чоловічого хору з Едмонтона і заколядували в одному з торгових центрів «Добрий вечір тобі». Свою коляду організатори присвятили українцям, котрих доля з різних причин розкидала по всьому великому світу. Пише 20 хвилин.

Подія набула величезних масштабів. Участь у ній взяло півтисячі людей, а відео з заходу переглянуло понад 50 тис. користувачів інтернету. Цього року організатори пішли ще дальше - вони хочуть подвоїти свій рекорд і почути тисячоголосся колядників у Тернополі!

Окрім того, в цьому році масова коляда матиме соціальну місію. Спільно з організаторами проекту Життя Без меж - Оленою Коваль і Олександром Хомою, можна зробити подарунки дітям з інвалідністю.

- Під час нашої коляди всі учасники матимуть можливість зробити пожертву на допомогу діткам з важкими формами інвалідності. Сім’ї, які виховують цих діток, перебувають у складній ситуації – з одного боку це боротьба довжиною в життя за свою дитину, з іншого - постійний пошук засобів для існування. Щодня такі сім’ї витрачають значні кошти на забезпечення нормальних умов своїм дітям, - розповідає організатор заходу Андрій Костюк.

Усі зібрані кошти підуть на закупівлю першочергових засобів, без яких не обходиться жоден день життя діток з важкими формами інвалідності. Організатори запрошують усіх тернополян підтримати цю ініціативу, а разом з тим, і родини, які цього потребують.

Детальніша інформація за телефоном – 0683395414 Організатор – Андрій Костюк.

тернопіль коляда колядки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі