На Тернопільщині заборонили продавати пластикові квіти та вінки

 Кременецька міська рада заборонила продаж на території міста пластикових квітів та вінків.

Таке рішення депутати прийняли, дбаючи про екологічний стан довкілля Кременеця.

«З метою покращення екологічного стану в місті Кременець  заборонено використання, розміщення, покладання та реалізацію на об’єктах благоустрою територіальної громади міста Кременець (особливо міські кладовища, меморіальні комплекси, пам’ятники та культові споруди) продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінків та корзини, тощо)», - повідомили у прес-службі мерії.

Кременецька міська рада звернулася до юридичних та фізичних осіб та  рекомендує не здійснювати реалізацію штучних квітів, вінків та корзин на території населеного пункту.

Також депутати закликали релігійні конфесії міста, настоятелів храмів та прихожан з розумінням та відповідальністю поставитися до прийнятого рішення та не використовувати на кладовищах штучних квітів.

«При використанні та утилізації продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо) завдається величезна шкода не лише довкіллю, а здоров’ю кременчан», - кажуть в міській раді.

Зі свого боку, мерія Кременця обіцяє не надавати дозволів на здійснення виносної торгівлі продукцією з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо) на території міста.

Тернопільщина заборона пластикові_квіти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі