Допомоги потребує 4-річний Арсен Бочковський з Тернопільщини

Допомоги небайдужих людей потребує 4-річний Арсен Бочковський із села Залісці Збаразького району, що на Тернопільщині. Дитина лише почала жити, а вже відчула на собі важкі удари долі.

Про це на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» пише директор Збаразького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Руслана Боднар.

«У веселий новорічно-різдвяний період, коли люди радіють та святкують, на жаль не усі можуть повністю насолоджуватися щасливими моментами... Мова йде про Арсенчика Бочковського (09.09.2014 р.н.) із села Залісці. Хлопчик виховується у багатодітній сім'ї. Зі слів його матері пані Валентини, проблеми зі здоров'ям у Арсенія почалися після того, як він перехворів жовтяницею. Хвороба дала ускладнення на головний мозок дитини і хлопчика паралізувало...», — пише пані Руслана.

Арсенчик невпевнено тримає голівку, не сидить, не ходить. Жувальні рефлекси у дитини втрачені і хлопчик може їсти лише їжу, що змелена блендером. Часто мучать малюка судоми, адже спричинити їх може навіть просто зміна погоди... А ще, через слабкий імунітет - часті простудні захворювання.

«Сім'я часто перебуває у лікувальних закладах Тернополя, Львова, Трускавця, Бережан, Кременця. Пані Валентина має велику надію пройти з Арсенчиком курс масажів у салоні "Довіра" (м.Кременець), адже після них самопочуття дитини покращується. Однак процедури дороговартісні і родина Бочковських розраховує на Вашу допомогу. Крім цього, постійно потрібні підгузники "Dada"№4 та медикаменти для лікування хлопчика», — додає керівник Збаразького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Тож усіх, хто бажає долучитися до різдвяного дива та зробити добру справу у новому році, закликають перерахувати кошти для лікування Арсенія на розрахунковий рахунок (кредитна картка) № 5168 7555 1961 5153 Бочковська Валентина Борисівна. Не будьте байдужими, адже кожна гривня — шанс на швидше одужання малюка.

Тернопільщина допомога дитина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі