"Монополія" по-тернопільськи: для мешканців міста створюють унікальну настільну гру

У Тернополі створюють гру "Тернопільська громада", якою  організатори проекту допомагатимуть усім мешканцям, як Тернополя, так і сіл, легко інтегруватись у єдину громаду.

"Гра буде цікава і мешканцям міста, і туристам, які хочуть більше про нас дізнатися", - кажуть організатори.

Тернопіль став об'єднаною громадою, приєднавши до себе 8 населених пунктів. Жителі цих сіл отримали доступ до електронних сервісів та інструментів громадської участі, які вже функціонують у Тернополі.   

"В ігровій формі ми познайомимо гравців з Тернополем та селами, які увійшли в громаду: нашою історією, архітектурою, особливостями, святами та відомими людьми", - розповідає організатор Максим Черкашин. - "Також учасники дізнаються про електронні сервіси - петиції, запис до лікаря та в електронну чергу в дитячий садок, Громадський бюджет і Відкрите місто. Не залишили ми без уваги й Молодіжний центр, Центр науки та Молодіжну міську раду".

Як повідомляє "20 хвилин", пілотний тираж становитиме 200 примірників. Більшість з них роздадуть безкоштовно у всі школи Тернопільської громади, будинки культури та клуби сіл, Молодіжний центр і Центр науки і усім партнерам та тим, хто власне буде розміщений на полі.   

"Якщо гра "піде" - ми збільшимо тираж і придбати її можна буде в Туристично-інформаційному центрі Тернополя", - каже пан Черкашин. - "Гра ще в процесі створення. Ми працюємо над нею близько місяця і ще попереду роботи орієнтовно на стільки ж часу".

Гра є не лише унікальною, а й уніфікованою, пояснюють організатори.

"Її принцип можна буде застосувати й у інших громадах, які сформовані на базі обласного центру", - розповідає пан Черкашин. - "А ще вона унікальна в методі донесення інформації. Бо збирати людей у клубі та розповідати про Електронні петиції чи Громадський бюджет - це відверто нудно. А граючи учасники зможуть отримати цю інформацію в цікавій формі".

Проект реалізовує громадська організація Освітньо-аналітичний центр розвитку громад у партнерстві з Коаліцією ГО "Тернопільський центр реформ".   

Тернопільська громада гра
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі