
13:04, 10 січня 2019 р.
На Тернопільщині почали діяти жорсткіші покарання за незаконну вирубку лісу
Не лише кількатисячний штраф, але й позбавлення волі на п’ять років відтепер загрожує тим, хто винищує дерева. З першого січня почали діяти жорсткіші покарання за незаконну вирубку лісу.
Деталі у сюжеті Інтб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:20, 24 червня
15:21, 22 червня
10:45, 14 червня
109
13:52, 17 червня
76
