![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
11:47, 10 січня 2019 р.
На Тернопільщині невідомі вкрали з храму старовинні ікони
Повідомлення про крадіжку надійшло до співробітників Лановецького відділення поліції від старости храму. Він заявив, що в ніч з 8 на 9 січня в приміщення церкви Казанської ікони Божої Матері, що в селі Верещаки, проник невідомий. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.
Як повідомив начальник Лановецького відділення поліції Василь Бурик, невідомі потрапили до середини, розбивши вікно та пошкодивши металеву решітку. З храму викрали три ікони, датовані 1867 роком.
Церква не була обладнана сигналізацією та камерами відеоспостереження. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 ККУ – крадіжка. Правоохоронці працюють над розкриттям злочину.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...