В Тернополі поховали Михайла Башаєва, який загинув внаслідок вибуху гранати (Фото)

Він пройшов дві війни, а загинув в рідному Тернополі. Поховали ветерана 10 січня на Микулинецькому кладовищі – зі всіма військовими почестями.

Тернополяни, побратими, активісти та друзі провели в останню путь ветерана двох воєн Михайла Башаєва, пише 20 хвилин.

Нагадаємо, Михайло Башаєв помер 8 січня. 2 січня він серйозно травмувався під час вибуху в гуртожитку на вул. Макаренка. Тиждень лікарі боролись за його життя та щодня повідомляли: стан Михайла стабільно важкий. Родичі та побратими шукали донорів та збирали гроші на лікування.

Сержант Башаєв Михайло Віталійович - командир відділення, командир машини 131-го окремого розвідувального батальйону. Уродженець міста Зборів, мешкав в Тернополі. Демобілізувався в травні 2018 року. Воював на Сході України з 2014 року - всього 4 роки 9 місяців. Це вже друга війна ветерана: під час першої він був в корпусі Арго в Грузії, у складі підрозділу УНСО. Нагороджений: Хрест Розвідника, за оборону Маріуполя, за зразкову службу, за звільнення Донбасу. Орден Брат за Брата, За бойові дії УНСО 1 і 2 ступенів, є грамоти ГУР МОУ та начальника розвідки ОТУ Донецьк.

В Тернополі поховали Михайла Башаєва, який загинув внаслідок вибуху гранати (Фото), фото-1 В Тернополі поховали Михайла Башаєва, який загинув внаслідок вибуху гранати (Фото), фото-2 В Тернополі поховали Михайла Башаєва, який загинув внаслідок вибуху гранати (Фото), фото-3 В Тернополі поховали Михайла Башаєва, який загинув внаслідок вибуху гранати (Фото), фото-4
фото: Ірина Белякова
атовець смерть
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі