Діти із Мельниці-Подільської колядували для Тернопільських артилеристів (ВІДЕО)

Свята тривають. Коляда звучала у стінах тернопільської артилерійської бригади. Святковий настрій військовим подарували юні представники Мельнице-Подільського будинку дитячої творчості. Показує Тернопіль1.

Окрім коляди показали також виставу «Вертеп». МАКСИМ: "Ми всі дуже готувалися до цього виступу, тому що це було дуже відповідально, бо зібрати таку кількість військовослужбовців і ми шили костюми, готувалися, вчили слова, ми дуже відповідально віднеслися до цього". ІННА: "Ми хочемо показати військовим як Ісус народився, ми хочем показати що вони є не самі, що ми є з ними, що ми тоже їм допомагаєм".

"Завдяки таким зустрічам діти розуміють зв'язок між воєнними і нами, розуміють, що таке мир. Розуміють, що таке війна"- розповідає Ольга Дудкевич, директор Мельнице-Подільського будинку дитячої творчості.

Під кінець дійства відбулась іще одна урочиста подія. Волонтери Борщівської самооборони передали артилеристам колекцію із 12 соборних військових ікон. На них зображені 25 маленьких іконок.

Іван Грицак - волонтер Борщівської САМООБРОНИ: "Древні святі і теперішні святі, які допомагали військовим. Тут є свята Анастасія з Миколаєм, вони є помічники всіх полонених, свята Варвара, з давніх давен її просять не загинути несподіваною смертю", 

Ці ікони у найближчі дні передадуть на схід України, де служать наші артилеристи.

тернопіль коляда артилерійська бригада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі