У Тернополі мешканці багатоповерхівки скаржаться на крижані батареї (ВІДЕО)

Холод у квартирах. У багатоповерхівці на проспекті Степана Бандери мешканці скаржаться на холодні батареї. Люди кажуть, давно телефонують у відповідні служби, але відповіді жодної. Чому батареї не гріють, і хто в цьому винен розповідає Тернопіль1

Володимир Байдак, мешканець багатоповерхівки на проспекті Степана Бандери 92. Чоловік звернувся за допомогою до журналістів телеканалу «Тернопіль 1». Каже, холодні батареї в одній з кімнат у квартирі.

Тоді пану Володимиру пообіцяли, що за літо ситуацію виправлять. Але цього опалювального сезону - та ж проблема. Володимир  Байдак розповідає, що вже неодноразово звертався до ЖЕКу, однак все марно. Після приїзду працівників - в кімнаті ставало тепло, але лише на годину-дві. Холодні батареї у тій же кімнаті у сусідки зверху.

Щоб у кімнаті було тепло Ольга Михайлівна змушена вмикати обігрівач. Каже, в зимові морози без нього нікуди. Холод страшенний. Проте пенсіонерка бідкається, що такий спосіб зігрівання витратний, а пенсія - мала.

Чому ж холодні батареї? Відповідь ми шукали у ЖЕКу, до якого належить будинок. Там кажуть, про проблему добре знають. Однак, запевняють, вирішити її не можуть.

Відповідно, аби вирішити проблему працівникам ЖЕКу треба дослідити стояк в одній з квартир. Припускають що він може бути засмічений, або взагалі протребує заміни. Однак власник квартири, в якій знаходиться так звана "проблемна" батарея - навідріз відмовляється впускати працівників ЖЕКу до свого помешкання. Є цьому письмове підтвердження

Тож, як вирішити проблему у ЖЕКу незнають. Серед варіантів - аби сусіди домовились між собою, і забезпечили доступ до батарей працівникам ЖЕКу.

тернопіль батареї холод
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі