"Допоможіть врятувати Славчика": батьки 4-річного хлопчика, який перебуває у комі, звертаються до тернополян (ФОТО)

Термінової допомоги від небайдужих людей потребує маленький хлопчик з села Дзвиняч. У дитини – кореневий енцефаліт. Врятувати 4-річного Славчика можна, але для цього потрібні великі кошти, яких родина немає.

Як інформує "Медіатор", Яворський Ярослав Васильович (12 квітня 2014 року народження) уже три тижні знаходиться у стані комі, перебуваючи у реанімації в м. Тернопіль.

Лікарі борються за його життя, але щодня для підтримки життя і лікування дитини необхідно 3 тисячі гривень.

"Допоможіть врятувати Славчика! Люди добрі,прошу вас не бути байдужими!!! Дуже потрібна ваша допомога-без неї ніяк!" – написала Людмила Звараш на сторінці у соцмережі Фейсбук. -"На жаль, батькам важко витягувати дитину з того світу самотужки, потрібна грошова підтримка небайдужих людей!

Батька Славчика знаю особисто: це дуже добра совісна і відповідальна людина. На жаль, так сталося, що дитина захворіла на кір, дало ускладнення на вушко, і пішло загноєння до головного мозку. Хлопчика паралізувало. Було зроблено хірургічне втручання. Три тижні він у комі.

Діагноз : енцефаліт кореневий. Але надія є! Лікарі консультуються з Києвом, на жаль, він поки що не транспортабельний. Помоліться за цю дитину! Вірю, що Бог допоможе і Славчик поборе хворобу! Не дайте батькам опустити руки! Допоможіть, будь ласка, фінансами. Батьки будуть вдячні за кожну копійку і кожну молитву!"

 Тато: Яворський Василь Ярославович 25.01.1985 р.н. тел. 0731582379

 Номер картки, на яку можна перерахувати кошти (Ощадбанк):

5167 8020 0949 0696 

"Допоможіть врятувати Славчика": батьки 4-річного хлопчика, який перебуває у комі, звертаються до тернополян (ФОТО), фото-1
Хлопчик кома кір лікування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі