Священик і парафіяни з Тернопільщини наліпили 5 тисяч пельменів на передову (ФОТО)

Підтримати наших захисників на Сході вирішив священик з Білозірки Лановецького району Олексій Філюк.  Отець за підтримки благодійників закупив фарш та муку і запросив парафіян ліпити пельмені для бійців на передовій.

14 січня увечері у церковному будинку зібралися 30 жінок, які за чотири години наліпили 5 тисяч пельменів. Їх залили смальцем у пластикові відерця, так вони можуть довше зберігатися. Загалом на передову відправлять 65 літрів пельменів,  

"Здається, 65 літрів це небагато. Але насправді це стільки роботи!" - Повідомив отець Олексій Філюк. -"Але процес роботи був приємний, весь час ми колядували".

Як повідомляють "20 хвилин", пельмені, солодощі та листівки з Лановеччини передали у "Червоний хрест". Вже 15-16 січня це все повезуть на передову. Пельмені для бійців отець з парафіянами ліпив вперше. Проте допомогу для захисників збирає постійно. Як каже, це безкінечний процес.

Отець Олексій Філюк - священик-блогер, який став відомий на всю Україну. Чоловік створив групу у мережі Фейсбук, яка має понад 19 тисяч підписників. Щодня групу переглядають понад 100 тисяч користувачів. Отця Олексія люблять за його позитив, щирість та відкритість. А ще священик часто ділиться на відео з усіма своїми кулінарними рецептами.  

Священик і парафіяни з Тернопільщини наліпили 5 тисяч пельменів на передову (ФОТО), фото-1
Пельмені передова священик парафіяни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі