![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
17:30, 15 січня 2019 р.
У Тернополі в супермаркеті злодій викрав чоловічу барсетку
Працівники Тернопільського відділу поліції просять допомогти встановити особу, причетну до злочину. Подія трапилася 11 січня, близько 17:40 в приміщенні магазину «АТБ», що на вулиці 15 квітня.
Незнайомця підозрюють у крадіжці чоловічої барсетки, яку покупець залишив без нагляду. Як наслідок своїми протиправними діями зловмисник завдав збитків на суму 40 000 гривень.
Камера відеоспостереження зафіксувала крадія.
Правоохоронці звертаються до краян: якщо ви впізнали дану особу або знаєте його місцеперебування, телефонуйте за номерами у Тернополі 27-11-70, (097)-897-10-34 або на лінію "102".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...