• Головна
  • Завдяки державній підтримці і спільним зусиллям добробут людей зросте в рази, - Степан Барна про державні програми (відео)
19:44, 15 січня 2019 р.

Завдяки державній підтримці і спільним зусиллям добробут людей зросте в рази, - Степан Барна про державні програми (відео)

В нашій державі діє декілька бюджетних програм, спрямованих на підтримку аграрного сектору та сільського господарства. Це важливі галузі економіки, які приносять у бюджет держави чималий дохід, а також сприяють покращенню економічної ситуації.

На тому, що держава вперше за багато років виділила майже шість мільярдів гривень на підтримку сільського господарства, голова ТОДА наголосив під час ради регіонального розвитку у Ланівцях.

«Підтримку отримують не тільки великі сільськогосподарські підприємства, а й індивідуальні господарства. Наприклад, якщо у когось є бажання збудувати тваринницький комплекс і він має кошти, то держава відшкодовує 35% його вартості. Якщо ж коштів немає, можна взяти кредит, тоді держава компенсовує відсоткову ставку. Для цього існує бюджетна програма «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів», – зауважив Степан Барна.

Голова облдержадміністрації також зазначив, що не менш важливим є питання придбання сільськогосподарської техніки, особливо вітчизняного виробництва.

Говорили на раді регіонального розвитку у Ланівцях і про підтримку з боку держави індивідуальних господарств.

«14 тисяч одиниць молодняка сьогодні є на господарствах області. Лановецький район також досить непогано працює у цьому напрямку. Цьогоріч район отримав понад 1,5 млн. грн. компенсації за телят. На утримання корів молочного напрямку – 3,5 мільйони гривень, а на здешевлення кредитів – більше, ніж 3 мільйони. Люди мають знати, що завдяки державній підтримці  і спільним зусиллям їхній добробут зросте в рази. Ми маємо розуміти, що без розширення наших можливостей нам не обійтися», – резюмував Степан Барна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#програми #Степан Барна #агросфера
Оголошення
live comments feed...