
09:02, 16 січня 2019 р.
Які "відмазки" вигадують тернополяни, аби не платити штраф за безквитковий проїзд (Відео)

У Тернополі штрафують пасажирів маршруток.
Тернополяни, оплачуючи проїзд у громадському транспорті, обов'язково мають взяти білет. Ті ж, хто не вимагає у водія квиток, мають сплатити штраф контролеру.
Детальніше дивіться в сюжеті Тернопіль1.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:09, 22 червня
15:07, 22 червня
17:16, 24 червня
12:39, 25 червня
16
12:04, 19 червня