
11:30, 16 січня 2019 р.
На Тернопільщині жінка померла через алкоголь
В Збаразьку центральну районну клінічну лікарню було госпіталізовано місцеву мешканку 1974 року народження.
Внаслідок гострого медикаментозного отруєння та алкогольного сп’яніння жінка померла в лікувальній установі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:09, 22 червня
15:07, 22 червня
17:16, 24 червня
12:39, 25 червня
16
12:04, 19 червня
