В яких випадках тернополянам доведеться оформляти ID-картку?

В яких випадках тернополянам доведеться оформляти ID-картку?, Антоніна Сімаченко

Поки що громадяни, які досягли 25- чи 45-річного віку, мають можливість обрати вклеювати фото до паспорта-книжечки чи оформити ID-картку.

Однак, за новими паспортними змінами, які вже вступили  дію, якщо мешканці Тернопільщини протермінують вчасно вклеїти фото (протягом місяця після досягнення відповідного віку), то тепер їм доведеться оформляти ID-картку.

Про це розповів начальник міграційної служби Тернопільщини Ярослав Давибіда. За його словами, в такому випадку обмін паспорта-книжечки на ID-картку здійснюватиметься в обов’язковому порядку.

Також у всіх територіальних підрозділах міграційної служби запрацювала електронна черга для запису на оформлення паспорта громадянина України та ID-картки. Запис доступний на сайті ДМС за посиланням https://dmsu.gov.ua/services/online.html . Також для громадян доступний запис через термінали у підрозділах міграційної служби і отримання послуги в порядку черговості звернення.

— Затверджено і порядок реєстрації в електронній черзі. Він установлює механізм здійснення реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються міграційною службою, — говорить Ярослав Давибіда.

І, насамкінець, про біометричні паспорти. Заяву для їх оформлення заповнити онлайн. Цей зручний електронний сервіс  доступний на сайті ДМС. Зробити це можна за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/qr.html

Тернопіль фото ID-картка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі