Тернопільським вчителям, які пройдуть сертифікацію, обіцяють надбавку до зарплати у розмірі 20%

Надбавку до зарплати у розмірі 20% обіцяють вчителям початкових класів, які пройдуть сертифікацію. Для цього необхідно зареєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Взяти участь у сертифікації можуть всі охочі педагоги початкових класів. Але їм варто поспішити, оскільки місць для всіх може не вистачити.

Реєстрація для проходження сертифікації розпочалася учора – 15-го січня. Загалом по Україні взяти участь у пілотному проекті може тисяча вчителів. Для Тернопільської області виділили 34 місця. Як повідомили у Тернопільському центрі науково-освітніх інновацій та моніторингу, пройти сертифікацію зможуть ті педагоги, які зареєструються першими.

«Це пілотний проект, участь у ньому може взяти до 1 000 вчителів початкових класів по Україні. Для того, щоб пройти сертифікацію, перше, що необхідно – це зареєструватися. Також потрібно підготувати необхідну інформацію та документи. Потрібна буде довідка із закладу освіти, де працює вчитель, а також веб-папка на одному з файлообмінників для завантаження е-портфоліо. У портфоліо вчитель має відобразити досвід роботи. Безпосередньо сертифікацію вчителі проходитимуть до першого вересня. У разі успішного проходження, зарплата педагогічного працівника зросте на 20% до окладу», – повідомила МедіаТору начальник управління освіти і науки ОДА Ольга Хома.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич назвала сертифікацію зовнішнім незалежним оцінюванням для вчителів. Також вона наголосила: поки що проходження сертифікації добровільне, а в перспективі – ця процедура буде обов’язковою для всіх вчителів.

Тернопіль вчителі сертифікація надбавка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі