
10:00, 17 січня 2019 р.
Тернополянин помер у лікарні після падіння зі сходів
16 січня до реанімаційного відділення Збаразької районної лікарні з діагнозом: «Важка черепно-мозкова травма, забій головного мозку важкого ступеня, перелом склепіння черепа, набряк мозку, розлади психіки та поведінки внаслідок вживання алкоголю, стан абстиненції з судомами» було доставлено жителя м. Збараж.
На жаль 38-річний чоловік від отриманих травм помер у лікарні.
Як з’ясувалось, травми чоловік отримав внаслідок падіння із сходової клітки за місцем проживання, пише Погляд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:20, 24 червня
15:21, 22 червня
10:45, 14 червня
109
13:52, 17 червня
76
