Разом з "Книгою Добра" країнами Балтії подорожують і школярі Тернопільщини (ФОТО)

Міжнародний соціальний проект "Книга Добра" в Україні стартував 8 лютого 2017 року. Проект є продовженням Міжнародного соціального проекту "Діти за мир у всьому світі". 

Як інформує "TeNews", у січні 2019 року "Книга добра" зібрала навколо себе дітей-авторів та почала свою мандрівку Балтійськими країнами. Разом з "Книгою Добра" у трьох країнах подорожували та презентували унікальне видання школярі Тернопільщини. 

Ольга Урманець, керівник гуртка "Початкове технічне моделювання", Великобірківський будинку творчості школярів:

"В складі делегації послів миру і добра з України семеро дітей з Великих Бірок та заступник директора Великобірківського БТШ."

Соломія Злонкевич Віталіївна, заступник директора Великобірківського будинку творчості школярів: 

""Книга Добра" активно продовжує свою подорож. Протягом перебування у Литві учасники проекту мали змогу насолодитися екскурсією по Вільнюсу. Ми ходили чарівними вуличками міста та побували в Українському сквері, де стоїть пам'ятник Т.Г.Шевченку. 11 січня ми завітали у Латвію. Учасники та організатори проекту зустрілись із головою парламенту пані Інарою Мурнієце та передали їй на зберігання у головну книгозбірню Книгу Добра. Наша Яна Жук у свій день народження мала честь вручити цю книгу пані Інарі. Також дітям було проведено пізнавальну екскурсію Будинком парламенту.17 січня 2019 року Книгу Добра буде презентовано на засіданні Латвійського парламенту".

За два роки створення книги українські діти різного віку написали тисячі історій та намалювали тисячі ілюстрацій про те, що таке "Добро". Унікальна книга створювалась у майстернях Центру української культури м. Таллінн (Естонія). Її зшили із паперу виготовлениого за спеціальною технологією із привезених з клаптиків тканин з одягу авторів творчих робіт та з рослинних зерен.

Разом з "Книгою Добра" країнами Балтії подорожують і школярі Тернопільщини (ФОТО), фото-1 Разом з "Книгою Добра" країнами Балтії подорожують і школярі Тернопільщини (ФОТО), фото-2 Разом з "Книгою Добра" країнами Балтії подорожують і школярі Тернопільщини (ФОТО), фото-3 Разом з "Книгою Добра" країнами Балтії подорожують і школярі Тернопільщини (ФОТО), фото-4 Разом з "Книгою Добра" країнами Балтії подорожують і школярі Тернопільщини (ФОТО), фото-5
Книга Добра школярі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі