На Тернопільщині працівники самі здають податківцям своїх недобросовісних роботодавців

Впродовж січня-грудня 2018 року до органів Головного управління ДФС у Тернопільській області надійшло 121 письмове звернення від 251 особи (у т.ч. 5 колективних звернення), що на 6 менше, ніж у 2017 році. Із отриманих звернень надійшло 115 заяв та 6 скарг.

Більшість письмових звернень надійшло до Головного управління ДФС в області - 74 звернення. Звертались письмово заявники і до Тернопільського управління – 24 звернення та Тернопільської митниці ДФС - 19 звернень, по 2 звернення надійшло до Кременецького та Чортківського управлінь.

Письмово до органів ДФС області звернулися 226 громадян, соціальний стан яких не визначено, 14 працівників фіскальних органів, по 3 пенсіонери та робітники, 2 підприємці, а також учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, ветеран праці, селянин, служитель релігійної організації та журналіст.

За тематикою найбільше звернень надійшло з інформуванням про ухилення від сплати податків – 32 звернення (33,7%). Цікавились заявники особливостями контрольно-перевірочної роботи – 17 звернень (17,9 %), щодо реєстраційних номерів облікової картки платника податків – 8 звернень (8,4%), адмініструванням місцевих – 7 звернень (7,3 %), загальнодержавних податків – 11 звернень (11,6 %), єдиного соціального внеску – 5 звернень (5,2%). По 2 заяви надійшло щодо подання податкової звітності, реструктуризації податкового боргу, порушення митних правил, роз’яснення з питань податкового законодавства. У своїх зверненнях заявники порушували питання оподаткування доходів підприємницької діяльності, реєстрації та обліку платників, безпідставної заборгованості щодо сплати податків тощо.

Із отриманих письмових звернень вже розглянуто 113 заяв, ще 8 - на виконанні, оскільки термін розгляду не настав.

тернопіль дфс податки ухилення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі