14:00, 18 січня 2019 р.
На Тернопільщині через ожеледицю при вході до школи школярка зламала собі руку
Про це у соцмережі фейсбук повідомила бабуся дівчинки Марія Гриньків. 13-річна школярка впала біля школи у с.Долина.
Родичі дівчинки звертають увагу керівників громади на цю ситуацію. Теребовлянці у коментарях закликають до відповідальності і голів сіл, адміністрації шкіл, техпрацівників. Адже подібні ситуації можуть трапитися всюди.
Гостро піднімають теребовлянці тему й загалом стану доріг та тротуарів у Теребовлі та навколишніх селах. Вважають, якщо служби, які відповідальні за підсипання доріг, не будуть постійно моніторити їх стан і підсипати - може статись біда.
Від громадськості закликаємо адміністрації шкіл та інших установ, сільських голів, відповідальні служби, керівників громади ПОПЕРЕДИТИ нещасні випадки в майбутньому, СЛІДКУВАТИ за станом ДОРІГ, ПРИШКІЛЬНИХ та інших ТЕРИТОРІЙ, ТРОТУАРІВ, СТЕЖОК, а також ЗАДІЯТИ усі можливі сили для боротьби з ожеледицею. Пише Медіа-центр Теребовля.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...