На Тернопільщині перерахують тварин

В обласному управлінні лісового та мисливського господарства, під керівництвом першого заступника начальника управління Івана Приймачука та головного мисливствознавця області, головного спеціаліста відділу лісового та мисливського господарства, охорони і захисту лісів Миколи Слюсаревського відбулася семінар-нарада для інженерів-мисливствознавців з питань обліку мисливських тварин.

Про це повідомляє прес-служба Тернопільського ОУЛМГ.

На території мисливських угідь Тернопільщини облік чисельності мисливських тварин розпочинається 21 січня і триватиме до 4 лютого.

«Обласним управлінням, яке є спеціалізовано-уповноваженим органом у веденні мисливського господарства в області, визначено відповідальних працівників державної лісової охорони за дотримання методики та якісного проведення обліків диких копитних тварин та хутрових звірів користувачами мисливських угідь», – зазначив перший заступник начальника управління.

Одночасно з проведенням обліків звертатимуть увагу на наявність відтворювальних ділянок, які мають площу не менше 20 відсотків від площі мисливських угідь, наявність інформаційних знаків та біотехнічних споруд, підгодівельних майданчиків тощо.

Тернопільщина тварини облік
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі