Тернополянка стала лауреаткою фотоконкурсу "Моя Україна" (ФОТО)

Тернопільська студентка Софія Гевко стала єдиною переможницею з Тернопільщини у всеукраїнського фотоконкурсі "Моя Україна".

Як повідомляє "20 хвилин", 15-річна студентка Софія Гевко навчається у тернопільському вищому професійному училищі технологій та дизайну. А після занять в училищі дівчина відвідує курси фотосправи.

Софія - вихованка фотостудії "Ікс-позиція" Тернопільської міської Станції юних техніків. Відвідує цей гурток талановита дівчина лише два роки, але вже за це час вона досягла висот. Дівчина багаторазова переможниця міських, обласних та всеукраїнських конкурсів із фотосправи. Нещодавно вихованка фотостудії "Ікс-позиція" у всеукраїнському конкурсі фотосправа посіла 3 місце у номінації "Натюрморт".

"Для мене це велика честь",- розповідає Софія. - "Я посіла 3 місце, зате була єдиним переможцем по Тернопільщині. Зробити фотографію, з якою я стала лауреаткою у Всеукраїнському конкурсі, мене надихнула ситуація у нашій країні".

Ще одним із останніх здобутків дівчини була перемога у міському фестивалі-конкурсі патріотичної пісні, прози та поезії, творів образотворчого мистецтва "Свята покрова" під гаслом "Сила нескорених" у підномінації "Фотографія". 

"Я часто відвідую різноманітні конкурси, здебільшого займаю перші місця", - каже Софія.

Поки що фотосправа для Софії - хобі, але у майбутньому вона планує працювати фотографом. 

"Я хочу продовжувати вдосконалюватись у цій справі, та мрію бути успішним фотографом", - каже дівчина.

Софія найбільше любить фотографувати людей та заходи сонця. Зазвичай дівчина фотографує на телефон, але вміє чудово працювати із фотоапаратом. 

"Найголовніше у фото - задум, звичайно, потрібно правильно підбирати ракурс та дотримуватись елементарних правил фотосправи.- "А техніка, якою ти фотографуєш, вже відіграє другорядну роль".

Надихає фотографувати Софію все, що навколо неї. Вона черпає натхнення із природи, людей та книг.

Тернополянка стала лауреаткою фотоконкурсу "Моя Україна" (ФОТО) , фото-1 Тернополянка стала лауреаткою фотоконкурсу "Моя Україна" (ФОТО) , фото-2 Тернополянка стала лауреаткою фотоконкурсу "Моя Україна" (ФОТО) , фото-3
Тернополянка фотоконкурс Моя Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі