На Тернопільщині колядники навідалися до колишніх в'язнів ГУЛАГу (ФОТО)

Працівники Збаразької міської ради колядували та віншували у домівках людей, які були в’язнями таборів ГУЛАГу, а також виконували примусові роботи в сепцпоселеннях 50-60-их років.

Як повідомляє "За Збручем", таким чином місцеві чиновники разом із працівниками будинку культури вирішили привітати літніх збаражчан, на долю яких випади нелегкі випробування.

Як розповів заступник міського голови Збаража Андрій Синчишин, люди, яких відвідували колядники, зустрічали за радістю.

"Працівники Збаразької міської ради і Збаразького будинку культури завітали з дзвінкою колядою та віншуваннями добра, злагоди, миру, терпіння, любові і багатства  в домівки людей, які перебували у таборах ГУЛАГу та на примусових роботах в спецпоселеннях в 50-60-их роках ХХ-го століття. Різдво – це мир і спокій кожної родини, це чарівна казка старовини, це та вечірня зоря, яка світить нам у майбутньому. Тож нехай у домівках людей, на долю яких випало складне, сповнене випробувань і важкої праці життя, завжди панує добро, мир, любов, достаток, нехай різдвяна коляда наповнює їхні серця радістю, оптимізмом і вірою в краще майбутнє".

На Тернопільщині колядники навідалися до колишніх в'язнів ГУЛАГу (ФОТО), фото-1 На Тернопільщині колядники навідалися до колишніх в'язнів ГУЛАГу (ФОТО), фото-2
Колядники в'язні ГУЛАГу
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі