В поїзді, що курсує через Тернопіль, під депутатом обірвалась полиця (ФОТО)

Черговий випадок змушує серйозно замислитися про безпеку поїздок у потягах "Укрзалізниці". Репутація поїздів як найбезпечнішого виду транспорту тепер викликає стійкі сумніви. Адже трагедію можна очікувати будь-якої миті.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук співвласник і співзасновник організації "Громадський контроль Укрзалізниці", депутат Фастова Віктор Гарвона повідомив про прикру ситуацію, в якій він опинився.

У пасажирському поїзді, який курсує сполученням "Хeрсон - Львів" під депутатом, котрий хотів зайняти своє верхнє місце, обірвалася полиця.

"Окуєть, в мeнe зламалась полиця. Пригоди тривають.

Піді мною глухоніма пасажирка. Вирячeні очі, шок. Вона була глухонімою щe до того, як полиця провалилась. УЗ тут нe винна.

Потяг 110 Хeрсон - Львів, вагон 14".

Нагадуємо, що нещодавно сталося падіння верхньої полиці на пасажирку потяга "Київ-Рахів", який перебував на неподалік Тернополя: жінка отримала серйозні травми.

В поїзді, що курсує через Тернопіль, під депутатом обірвалась полиця (ФОТО), фото-1 В поїзді, що курсує через Тернопіль, під депутатом обірвалась полиця (ФОТО), фото-2
Укрзалізниця полиця обірвалася депутат
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі