"Укрпошта" більше 6-ти місяців не віддає тернополянину посилку

Тернополянин Віталій Поволоцький вже понад 6 місяців не може забрати свою посилку, яку замовив ще у липні.

Про це інформує "Доба" з посиланням на повідомлення самого тернополянина. За його словами, якщо вірити трекінг-коду, ще в серпні товар був в Україні. Проте, в "Укрпошті" на запити і скарги не звертають уваги.

"За цей час я близько 30 разів звертався в службу підтримки "Укрпошти" через всі можливі канали, дзвінки, Фейсбук, Телеграм, писав на електронну пошту і близько 5-7 раз ходив на найближче відділення. Не буду розписувати цю історію детально, бо за півроку тут вийде мінімум 5 листків А4. Тому якщо комусь треба, в мене є всі скріни наших переписок і я маю всі докази в некомпетентності роботи цієї служби. У вересні я вирішив що не здамся і доб'юсь правди. На жаль, зараз січень 2019 року і ніякого результату". 

Тернополянин каже, головне його нарікання це некомпетентність практично всіх працівників з якими йому доводилось за цей весь час спілкуватись.

"Служба підтримки це найгірше з чим я стикався. Парадокс в тому що за моїм трекінг-кодом вказано що посилку я отримав, тому одні оператори мені кажуть що я отримав то які претензії, а інші що це вони внесли помилкові дані. Я їм пояснюю що відправник через це думає що я її отримав, а вони кажуть що мені потрібно зробити письмову заяву від руки, сфоткати і надіслати її електронною поштою щоб вирішити цю проблему! Звичайно я це зробив! Але як очікувалось, вже впродовж декількох тижнів немає відповіді. Я знаю що буде далі, вони придумають знову якусь відмазку щоб не бути крайніми і будуть мене по 50 раз перенаправляти то на пошту то в кол-центр і я нічого не доб'юсь. У висновок можу сказати що це совкова структура яка зробила ребрендінг і хоче замилити всім очі гарним дизайном, а насправді за цією обгорткою найгірший сервіс який я бачив в житті!" — Зазначив Віталій.

"Укрпошта" більше 6-ти місяців не віддає тернополянину посилку, фото-1
Тернополянин Укрпошта посилка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі