Тернопільська учасниця "Х-фактора" спростовує всі звинувачення і погрожує судом за наклеп

Тернопільська учасниця "Х-фактора" спростовує всі звинувачення і погрожує судом за наклеп, Дмитро Бондаренко

Учасниця "Х-фактора", тернопільська МС Ірен Гриців обіцяє подати до суду за наклеп.

Нагадаємо, днями її звинуватили у лайці до відвідувачів нічного закладу Тернополя.

Свою відповідь співачка виклала у Facebook.

"Я та сама хамка, жінка 35+ , та просто невиховане "чмо", яким мене тут назвали.. Не знаю, чому Наталя не розповідає всю ситуацію, яка спричинила цей конфлікт. Я не відповідаю за музику, яка лунає у клубах, я відповідаю за настрій відвідувачів закладу. Конфлікт почався з того, що, ви, Наталя, підійшовши до мене. Наказним тоном сказали, що повинен грати діджей... На що я відповіла, що до нього я не маю жодного відношення.Зайшовши на середину "денс полу", ви гордо підняли 2 руки вгору і показали середній палець!!!! 

Я відповіла, що вам варто змінити майстра манікюру, і це не є коректним та досить невихованим жестом!!! Проте, ви ж не зупинились на цьому....... Ви просто стояли та провокували разом із своїми подругами, саме такими жестами!!!! Я просто вже Вас проігнорила!!! Але ви ж не зупинились, ви захотіли, щоб наступного дня, я попросила вибачення..

Розмову телефонного запису я теж можу кинути!!Я зателефонувала до Вас і наша розмова, легко кажучи, не вдалась! Так як ви сказали, що показавши мені середній палець, ви це зробили, бо вам так захотілось, що ви спаскудите все моє життя, та зробите, це з задоволенням... прослухавши весь ваш діалог по телефону, я все одно перепосила, сказавши "не дивлячись на вашу провокацію, я сказала змінити Вам майстра манікюру".....( вечірки я веду виключно Українською, тому особиста неприязність, зараз виливається сюди)

Монатік, Барський, ось який ажіотаж у Вас викликає!!! Тому зустрінемось у суді !!! За наклепи, які ви вилили у мою сторону", - написала Ірен Гриців.

скандал Ірен Гриців
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі