В тернопільській маршрутці пасажиру без квитка виписали штраф на 140 грн (Фото)

Очевидцем роботи контролерів у маршрутці №19 вранці 24 січня став журналіст.

Пасажир, якого оштрафували, навіть не знав, що є такий контроль. В КП "Тернопільелектротранс" кажуть, що працюють контролери щоденно і за місяць оштрафували близько 100 пасажирів, пише 20 хвилин

Нагадаємо, рішення про те, щоб контролери могли на місці накладати штрафи за безквитковий проїзд від імені виконавчого комітету, прийняли 20 грудня.

- Контролери зайшли на зупинці на Карпенка, зачекали поки всі пасажири розрахуються за проїзд і транспорт рушить, - передає журналіст. - Тоді підходили до кожного, представлялися, показували посвідчення. Просили показати квиток, якщо немає - пропонували оплатити штраф або викликати  поліцію.  В одного пасажира не було квитка. Йому на місці виписали штраф - 140 грн.

Чоловік його сплатив і розповів журналісту, що не знав навіть про такий контроль і вперше бачить, щоб перевіряли квитки у громадському транспорті міста. Але тепер квиток братиме точно. 

За словами нашого журналіста, поведінка водія була такою, ніби він навмисне самостійно не видавав квитки, а лише на вимогу пасажирів. 

В КП "Тернопільелектротранс"  розповіли, що зараз працює десять контролерів та їхній керівник. Працюють вони щоденно. За словами директора КП Андрія Мастюха, зараз контролери свою роботу починають з випуску транспорт на маршрут - орієнтовно з 6 ранку і до останніх рейсів маршрутів. 

- Для них складений спеціальний графік роботи, щоб охопити всі маршрути, - каже пан Мастюх. - Звіт про свою роботу вони направляють в управління транспорту.

За місяць оштрафували близько сотні пасажирів. Раніше, до рішення виконкому про штрафи за безквитковий проїзд, контролери лише пояснювали пасажирам, що  вони обов'язково повинні мати квиток і давали попередження. Коли пасажирів почали таки штрафувати, як каже пан Мастюх,  то вони стали більш відповідальніші і просять квитки у водіїв. 

В тернопільській маршрутці пасажиру без квитка виписали штраф на 140 грн (Фото), фото-1
маршрутка штраф нема квитка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі