Депутат Тернопільської облради "забув" розповісти про продаж і придбання іномарок

На Тернопільщині депутата облради оштрафовано за порушення вимог фінансового контролю За несвоєчасне повідомлення НАЗК про суттєві зміни в майновому стані депутата Тернопільської обласної ради притягнуто до адміністративної відповідальності.

Встановлено, що одним з депутатів облради упродовж 2017-2018 років придбано 2 автомобілі «TOYOTA RAV4» та «RENAULT MASTER» вартістю 948 та 149 тис. грн. відповідно, та продано автомобіль «NISSAN QASHQAI» вартістю 150 тис. гривень.

Проте, в порушення ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані повідомлено ним несвоєчасно стосовно придбання двох автомобілів, та не повідомлено взагалі про відчуження «NISSAN QASHQAI», повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

За результатами розгляду трьох протоколів, одним з районних судів винесено постанову про притягнення депутата до відповідальності за скоєння правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу. 

декларація прокуратура депутат
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі