На Тернопільщині виявили 240 нелегальних мігрантів

На Тернопільщині постійно і тимчасово проживають близько 5 тисяч іноземних громадян, третина із них – студенти місцевих вишів.

За даними міграційної служби, на території області минулого року виявлено 240 нелегальних мігрантів і майже шість сотень осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення міграційного законодавства.

Найбільша частка порушень міграційного законодавства підпадає під кваліфікацію статті 203 КУпАП - порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України.

Протягом 2018 року посадовими особами УДМС у Тернопільській області та територіальних підрозділів прийнято 230 рішень про примусове повернення іноземців з України.

До суду подано 16 позовів про примусове видворення за межі України іноземців і по усіх них рішення прийнято на користь УДМС. Також прийнято рішення про заборону в’їзду в Україну 54 іноземним громадянам.

Як повідомляють на сторінці міграційної служби у "Фейсбуці", найбільше порушників міграційного законодавства виявляють в обласному центрі. Значну їх частину допускають іноземці, які закінчили тернопільські вищі навчальні заклади чи були відраховані з них, і вчасно не виїхали з України.

Тернопільщина мігранти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі