"Мені ще до ста далеко": 52-річний тернополянин прокоментував отримання свого першого в житті паспорта (ВІДЕО)

"Мені ще до ста далеко": 52-річний тернополянин прокоментував отримання свого першого в житті паспорта, Георгій Шевчук

До 52 років Вільян Пастушок з Тернопільщини жодного разу не користувався паспортом. У нього просто не було цього документа. Чоловік стверджує, що не виникало потреби десь його пред'являти.

"В дитинстві я не мав потреби, бо батьки все… А потім мені допомогли, я торгував на ринку, брав під реалізацію. А так, щоб я в банку брав гроші чи ще десь паспорт…, то я не брав. Мені потреби в паспорті не було", – розповідає Вільян Пастушок.

Усі питання щодо посвідчення особи вирішував батько чоловіка. Своєї родини Вільян так і не створив. Офіційно ніде не працював, в армії не служив. Коли ж батька не стало, усі бюрократичні клопоти впали на його плечі. І в 52 роки довелося вчитися самостійно жити і взаємодіяти з державними установами.

Тож зараз до міграційної служби чоловік прийшов, щоб забрати свій перший паспорт. Надалі Вільян планує отримати ідентифікаційний код і закордонний паспорт. Каже, що в 52 – життя лише починається.

"Ви не подумайте, що як мені 52 роки, то вже старий. Як колись казала моя бабця: мені ще до ста далеко".- Зазначив Вільян.

Детальніше у відео "5 канал".

Вільян Пастушок перший паспорт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі