• Головна
  • "Штрафувати треба водія, а не пасажирів": тернополяни нарікають на контролерів у маршрутках
12:32, 25 січня 2019 р.

"Штрафувати треба водія, а не пасажирів": тернополяни нарікають на контролерів у маршрутках

Тернополяни обурені: вони не хочуть платити штраф у 140 грн за безквитковий проїзд у маршрутках, однак і не хочуть щоразу видирати квитки у водія. Видати квиток той має сам, без зайвих слів, вважають жителі міста.

Про це тернополяни охоче пишуть в соцмережах.

"Майже у всіх маршрутках, за так званою "кабіною водія" висять обовязки і права як пасажирів, так і водіїв, а також правила перевезення, і там чорним по білому написано, ЩО ВОДІЙ ЗОБОВЯЗАНІЙ ВИДАТИ КВИТОК", - зауважує Olya Kava.

"13 маршрут, водій принципово не видає квитків, ще й каже, якщо прийде контроль, то копнуть з маршрутки, а йому нічого за це не буде", - додає Olga Maria.

"Не пасажирів потрібно штрафувати, а водіїв за те, що не дають квитки", - пропонує Роман Олійник.

"Я одного разу вимагала квитка, тому що ходять контролери, а він мені у відповідь, що я вірю у казки, і проігноровав моє бажання взяти квиток. А пасажири сказали, що я затримую водія", - розповідає Ання Гунчак.

"100% я б водіїв штрафувала!!!!! Бо нема в маршрутці пасижирів, які не оплатили. А ця гра «оплатив - видери свій квиток» мені не подобається. Настрою жаль", - пише Tetiana Skomorokhova.

"так, жоден водій "зайця" не повезе. А є і такі, що навіть з зупинки не рушать, бо хтось з заду не передав на проїзд. То чого водій не платить штраф за своє порушення?", - підтримує Nata Myp.

"Кожного дня їду на роботу і з роботи маршруткою, оплачую завжди готівкою і ще жодного разу ні в одні маршрутці не отримала квиток при оплатті, його завжди потрібно випрошувати. Мене цікавить інше: це робота перевізника видати квиток, чи обов’язок кожного хто їде випрошувати ???Навіть сумніву немає, що це зроблено, щоб поповнити комусь кишені, бо чомусь перевізники не бояться штрафів за те, що не видають квитки", - пише Иннуся Душко.

Однак пасажири теж не завжди беруть квитки, навіть коли їх їм дають.

"22 січня в автобусі N14 відбулась наступна ситуація: водій сам пропонував квитки, але не всі пасажири їх брали. На Гоголя підсіла контролер і, виявивши "безквиткового" пасажира, спокійно заговорила про штраф 140 грн. Реакція пасажира була передбачуваною - сказав, що платити не буде, а контролер нехай іде перевіряти те, що в Тернополі потребує більшого контролю...", - розповідає Уляна Козак.

Хоча іноді і контролери перегинають палку.

"Я сіла в маршрутку з маленькою дитиною, встигла тільки покласти гроші, дитина побігла по салоні, я звичайно за нею, посадила малечу і вертаюсь за здачею і квитком, тут контролери дві жіночки, які бачили ту ситуацію, перегородили мені дорогу і нахальним тоном вимагали штраф, хоч квиток і здача залишались коло водія.

дитина плакала від цих криків, а вони сміються, що в мене дитина перелякана. І до інших пасажирів не йшли перевіряти, вчепилися "давай гроші і все". Це так дико і принизливо, і це моє рідне файне місто! Ця ситуація обурила майже всіх пасажирів данної маршрутки, і якийсь пан взявши мою здачу і квиток передав мені, аж тоді так звані контролери відчепились, пасажири ще довго висловлювали своє обурення контролерам. Я вийшла на наступний зупинці, щоб заспокоїти маленьку. Ці закони якісь нелюдські",  - нарікає Оксана Медведєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспорт #штраф #квиток
Оголошення
live comments feed...