Щоб провести ніч в камері слідчого ізолятора КДБ, до Тернополя приїхала молодь з кількох міст (ФОТО)

Сьогодні стратувала традиційна акція "Доба". Її учасники проведуть 24 години в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ в Тернополі, де зараз розташований обласний музей політв’язнів та репресованих. Пишуть Тернополяни.

На запрошення міської організації Спілки Української Молоді в Україні до Тернополя приїхали 25 учасників з Львова, Калуша, Києва та Хмельницького. Наймолодшому учаснику акції - 11 років. 

«Двадцять чотири години перебування в цих, пронизаних історією, стінах є тією зупинкою в швидкоплинні життя, яка допомагає краще усвідомити події минувшини, та їх вплив на сьогодення», - кажуть організатори.

А сприятимуть цьому традиційна мовчанка, спільна молитва, зустрічі з гостями: істориками, громадськими та релігійними діячами.

Акція триває з 10:00 год. 26 січня - до 10:00 год. 27 січня і завершиться Літургією в музейній каплиці. Додамо, «Добу» сумівці проводять вже  більш як 15 років.

Щоб провести ніч в камері слідчого ізолятора КДБ, до Тернополя приїхала молодь з кількох міст (ФОТО), фото-1 Щоб провести ніч в камері слідчого ізолятора КДБ, до Тернополя приїхала молодь з кількох міст (ФОТО), фото-2
тернопіль кдб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі