Тернополян застерігають: якщо у вас температура нижче 40, то "швидка" не приїде

Медична реформа сьогодні вважається однією з найуспішніших з-поміж майже 200 реформ, які провела ця влада. У Тернополі уже ледь не половина його жителів обрали собі сімейного лікаря. І у разі чого мають до кого звернутися. Ті ж, хто з тих чи інших причин цього ще не зробив, матимуть певні проблеми. Адже сьогодні викликати швидку не так уже й просто.

Виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун попередила, що на швидку варто телефонувати, якщо у вас сильно болить серце, виникли якісь проблеми з диханням, або температура вище 40 градусів. У всіх інших випадках потрібно телефонувати саме до сімейного лікаря і уже він по телефону буде вирішувати чи вам потрібна невідкладна допомога, чи ви ще таки кілька годин протягнете, поки отой сімейний лікар до вас навідається, йдеться на сайті ПроТе.

Словом, дорогі тернополяни, якщо у вас на градуснику усього 39,9, не варто телефонувати на швидку, вони все одно не приїдуть. Бо з такою температурою, після реформування медицини, людину вважають практично здоровою.

медицина температура швидка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі