Відділення онкогематології відкриють у Тернополі (відео)

Відділення онкогематології відкриють у Тернопільській дитячій обласній клінічній лікарні. З 1991 року воно функціонує на базі міської, проте лікування у ньому проходять як діти з Тернополя, так і з області.

В міській дитячій лікарні кажуть, до такого розвитку подій готові не усі, про головне, чим керуватимуться, аби медичні послуги маленьким пацієнтам надавали вчасно, якісно та ефективно, і людям не доводилось везти дітей на лікування за кордон.

Гематологічне відділення – єдине в області. На базі Тернопільської міської дитячої лікарні функціонує вже 28 років. Розраховане на 30 ліжкомісць, повідомляє тв4. Щороку у відділенні лікується 20-25 дітей, у яких онкозахворювання діагностували вперше. А всього на обліку перебуває 71 дитина, каже Людмила Рудько. І додає: відділення повністю пристосоване та оснащене усім необхідним для лікування онкохворих дітей. Потреби його переносити жінка не бачить. Окрім того, хвилюється, чи усіх працівників вдасться прилаштувати на новому місці, адже гематологічне відділення в обласній дитячій лікарні має бути меншим на 10 ліжкомісць.

Тернопіль лікарня відділення_онкогематології
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі